TASUTA TRANSPORT ALATES 50 EUR!
TASUTA TRANSPORT ALATES 50 EUR!

Kohaletoimetamine


Toimetame e-poes www.beunique.eu tellitud kauba kätte terves Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Beunique e-poest tellides on Teil 3 võimalust, kuidas pakk kätte saada:
1. Pakiautomaadist,
2. Kuller toob koju või kontorisse,
3. Tulete ise järele.

1. Pakiautomaat

Saadame pakke Itella Smartpost, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse.

Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel. 

Pakiautomaati tellimine maksab Eestis €2,15 - €2,99, Lätis ja Leedus €2,99 ning Soomes €7,99.

Itella pakiautomaadid asuvad üle Eesti ja Soome erinevates kohtades ning Omniva ja DPD pakiautomaadid asuvad üle Eesti, Läti ja Leedu erinevates kohtades. Pakiautomaati kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Paki kättesaamine

1–3 tööpäeva jooksul alates kauba väljasaatmisest BeUnique laost saabub pakk kliendi valitud pakiautomaati. Pakki saab pakiautomaadist välja võtta 7 päeva jooksul alates SMS teavituse saamisest. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse automaatidesse ülejärgmisel tööpäeval. Pakiautomaati tellimisel on maksimaalne tarneaeg kuni 7 päeva.

2. Uksest-ukseni kuller

Saadame pakke DPD, Omniva ja Itella kulleriga.

Kuller on parim valik kui hindate mugavust ja lihtsust.

Kulleriga paki saatmine maksab €5. 

Paki kättesaamine

Soovite saada tellitud paki kätte kodust lahkumata? Kullerteenus toob Teie pakid eeldatavalt kohale juba ülejärgmiseks päevaks. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel ostetud kaubad toimetatakse teieni ülejärgmisel tööpäeval. 

Saadetis edastatakse paki saajani sinna, kuhu ta on selle tellinud. Vahet pole, kas tellid selle koju või töö juurde! Kullerteenust valides saate valida ka ajavahemiku, mis kell soovite pakki kätte saada. Saadetise üleandmise päeva hommikul saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS täpse kellaajaga. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Kulleriga paki tellimisel on maksimaalne tarneaeg 3 päeva.

Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.

3. Tulete ise pakile järele

Kõige soodsam viis kaubad kätte saada!

Pakile ise järgi tulemisel saatmiskulu ei lisandu.

Kõik tooted on meil laos olemas ja seetõttu võib kaubale ka ise järele tulla. Nii ei pea te mingeid lisatasusid selle eest maksma. Kui valite selle kauba kättesaamise viisi, siis mingit eraldi teadet teile ei saadeta. Asume Tartus. Kaubale järele tulemiseks palume meiega eelnevalt ühendust võtta info@beunique.eu.