Naised ju soovivad ikka, et nende juuksed oleks kaunid, pikad ja terved. Kui sul on loomulikult juba paksud ja pikad juuksed, siis oled õnnega koos. Kui sul selliseid juukseid aga pole, siis oled siiski õnnega koos, sest seda kõike on võimalik muuta.  Hairburst tooted on testitud ja toime tõestatud! Need tooted tõepoolest teevad seda, mida lubavad. 

Peaaegu igapäevane küsimus meie klientidelt on seoses vitamiinide erinevusega. Mis vahe on kapslitel ja Hearts juuksekasvu närimisvitamiinidel? Räägime sellest täna veidikene.

Hairburst kapslid on esimene toode Hairburst brändilt. Loodi juuksekasvu vitamiinid, mis tõepoolest kiirendaks juuksekasvu ning vähendaks juuste väljalangemist, just seetõttu sisaldab kapsel lausa 26 erinevat vitamiini, sealhulgas: vitamiin BC & Dkollageen ning vajalikud aminohapped.

Hb kapslid

Haiburst Hearts närimisvpastillid on loodud sama eesmärgiga ehk siis kiirendada juuksekasvu ning peatada juuste väljalangemine. Närimisvitamiinide lisandumise põhjuseks oli klientide tagasiside, et kapsleid pole alati kõige mugavam võtta. Tõepoolest on Hearts maasikamaitselised närimisvitamiinid nii maitsvad, et neid küll hommikul võtta ei unusta. 

HB hearts närimisvitamiinid

Mis on siis ikkagi nende kahe toote peamine erinevus?

Kapslites on vitamiinide ja mineraalainete kogus suurem, sest mahutavad rohkem kui närimispastillid. Närimisvitamiinid on spetsiaalselt välja töötatud neile, kellel on kapslite neelamine ebamugav, kuid siiski soovivad oma juuksekasvu kiirendada ja/või väljalangemist peatada.

Kui sul on vitamiinide osas küsimusi, siis kirjuta meile julgesti info@beunique.eu ning me aitame sul just enda juuksetüübile sobivad tooted leida.

Kõik juuksekasvuv vitamiinid leiad siit -> VITAMIINID