TASUTA TRANSPORT ALATES 50 EUR!
TASUTA TRANSPORT ALATES 50 EUR!

BeUnique

Meie eesmärk on jagada sõnumit “iga inimene on unikaalne.” Keegi meist ei pea olema täiuslik, et olla tema ise. Tänapäeva kiiresti arenevas ühiskonnas on oluline mitte unustada, kes oled päris SINA ise. Ei ole vaja teeselda ega soovida olla keegi teine, sest kõik meist on unikaalsed eri moel ning see ongi oluline. OLE SINA ISE! OLE UNIKAALNE!

Pakume parima kvaliteediga tooteid, millesse Sa armud!

BeUnique

Jälgi meid instagramis @beunique.eu

Keiup

Hairburst juuksepalsami ja shampooni komplekti olen kasutanud juba üle aasta ja tulemused on märgatavad. Esiteks on toodetel väga mahe lõhn ja jätab koheselt juuksed siidiseks ning pehmeks. Muidugi juuksekasv on märgatav, isegi minul kellel kasvavad juuksed väga aeglaselt.

@keiup

Lemettikatja

Mu lemmikud tooted on HAIRBURST šampoon ja palsam koos Hearts maasikamaitseliste närimisvitamiinidega. See on parim komplekt kui soovid saada pikki ja tugevaid juukseid. Lisaks Hairburstile armastan ka MrBlancTeeth valgendavat hambapastat. See toimib 100%.

@lemettikatja

jeva.skarlet

Olen oma valgete hammaste üle nii õnnelik. Mr.Blanc bambussöega pastat olen kasutanud juba kuu aega ning hambad on 2 tooni valgemad kui enne! Lisaks valgete hammaste saavutamisele olen super rahul, et MrBlanc tooted ei muutnud mu hambaid tundlikuks.

@jeva.skarlet

"The more you like Yourself, the less You are like anyone else, which makes you Unique!"